Malwina Puchalska-Kamińska

Psycholog, wykładowca na Uniwersytecie SWPS, trenerka biznesu.

Członkini European Association of Work and Organizational Psychology i Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Pozytywnej.
Autorka książek i publikacji naukowych z obszaru motywacji i efektywności osobistej. Jako dyrektorka Festiwalu Rozwojowego PROGRESSteron działała na rzecz integracji i rozwoju zawodowego kobiet.

Współzałożycielka Job Crafting Polska – organizacji promującej takie wartości w pracy jak autonomia, odpowiedzialność i poczucie sensu pracy.

Prywatnie pasjonatka dalekich podróży, wędrówek górskich oraz teatru improwizacji.

 

Zapraszamy na prelekcję:  Zadowolony pracownik i co dalej? Job-crafting – w stronę potrzeb i możliwości. Gdy mikro działania przynoszą makro efekty.

„Trzeba pamiętać, że przekształcanie stanowiska pracy możemy się zająć dopiero wtedy, kiedy pracownik jest ze swej pracy zadowolony. A o tym decyduje przede wszystkim wysokość pensji, warunki zatrudnienia (godziny pracy, rodzaj umowy, przejrzyste zasady wypłaty nadgodzin, sprawiedliwy system wynagrodzeń) i wreszcie poczucie sensu i spełnienia. Dopiero w przypadku tak porządnie skonstruowanego stanowiska pracy możemy mówić o craftowaniu. W przeciwnym razie będziemy mieć do czynienia tylko z maskowaniem niedociągnięć.”*

 

*http://bit.ly/2s8g6jb

Inni Prelegenci