2. edycja forum meetbenefit: W STRONĘ POTRZEB #pracownik #strategia #wdrożenie

Wydarzenie dla menedżerów, dyrektorów HR oraz CEO
Czego POTRZEBUJE każdy PRACODAWCA?

Kiedy na początku roku śledziliśmy sytuację rynku benefitów wszystko wskazywało na to, że kluczowym tematem jest dopasowanie polityki benefitowej do potrzeb pracownika.

Jak sytuacja wygląda teraz? Czy tematyka potrzeb straciła na aktualności? Czy pracodawcy zrezygnowali z oferowania benefitów swoim pracownikom?

Obecna sytuacja wpłynęła na nas wszystkich – ta kwestia nie podlega dyskusjom. Pytanie, przed którym stoimy dzisiaj, dotyczy tego jak bardzo się zmieniliśmy i jak to wpłynęło na nasze potrzeby, jako pracowników i jako pracodawców.

Pracodawcy nadal potrzebują zaangażowanego, kompetentnego pracownika, który jest skuteczny i efektywny.
Szukają też sposobu, aby tacy pracownicy zostali z nim jak najdłużej i utrzymali wysoki poziom zaangażowania przez cały okres zatrudnienia.

Czy pracodawcy wiedzą, czego POTRZEBUJE pracownik, który pracuje w domu lub właśnie „wrócił do pracy”?

Z danych zawartych w „Raporcie Płacowym 2019” przygotowanym przez firmę HAYS, wynika, że benefity oferowane pracownikom, tylko częściowo odpowiadają na ich potrzeby, a pracodawcy nie monitorują satysfakcji pracowników z otrzymanych świadczeń dodatkowych.

Jak sytuacja wygląda dziś? Wiemy jedno – hierarchia POTRZEB pracowników się zmieniła i trzeba na nie odpowiedzieć w nowy sposób – sposób, który przyniesie obu stronom wymierne korzyści.

Jak będą wyglądały benefity „nowej teraźniejszości” i przyszłości?

„Prawie o miliard, do 12,2 mld zł, wzrosła w roku 2018 wartość inwestycji pracodawców w benefity, czyli świadczenia pozapłacowe dla pracowników.”*

Jak będzie wyglądał raport podsumowujący 2020 rok? Nie wiemy. Wiemy jednak, że będzie wyglądał inaczej. Jak dokładnie – w dużej mierze będzie zależało od Waszych decyzji.

Zapraszamy na 2. edycję forum meetbenefit!
Wśród tematów nadchodzącej edycji:

  • Jak pracodawca może odpowiedzieć na potrzeby pracowników w sposób, który zapewni mu wymierne korzyści?
  • Co może zrobić, aby uwzględnić wyjątkowe potrzeby każdej z zatrudnionych osób, zarówno w małym, średnim jak i dużym przedsiębiorstwie?
  • Jakie benefity odpowiadają nowym potrzebom zatrudnionych?
  • Jak będą wyglądały benefity bliższej i dalszej przyszłości?

I przede wszystkim – co się sprawdza w praktyce?

Jeśli zastanawiasz się jak wdrożyć politykę benefitową w Twojej firmie lub jak dostosować tą istniejącą do nowej rzeczywistości – już teraz możesz dokonać rejestracji!

Przyjdź na 2 edycję ogólnopolskiego forum BENEFITÓW pracowniczych. Poznaj oferty najlepszych firm z branży i ekspertów.
Wymieniaj doświadczenia z innymi praktykami na interesujące Was tematy. Daj się zainspirować!

Bądź z nami 23 września 2020 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie lub online.

*http://bit.ly/35dNtPX

2. edycja forum meetbenefit. Optymalne rozwiązania w trudnych warunkach

Poznaj warunku udziału w 2. edycji forum meetbenefit

Sytuacja związana z pandemią odcisnęła duże piętno na rynku wydarzeń dla biznesu. Aby przetrwać zawirowania, sięgnęliśmy po nowe technologie i przenieśliśmy nasze wydarzenia do świata Internetu.
Przed nami nowa rzeczywistość i nowe rozwiązania, które wymagają od nas dostosowania się do panujących warunków. Podczas 2 edycji forum meetbenefit połączymy dwa światy – ten na żywo – w warunkach obostrzeń sanitarnych oraz ten online.
Abyśmy mogli to zrobić i nadal dostarczać Wam wiedzę i dostęp do przeglądu ofert z rynku benefitów pracowniczych potrzebujemy Waszego wsparcia. Dlatego wprowadzamy odpłatne uczestnictwo w wydarzeniu, na poziomie, który umożliwi nam realizację projektu w niezmienionym, a nawet wyższym standardzie.Co damy Wam w zamian? Dla wszystkich uczestniczących w wydarzeniu (stacjonarnym lub online):
– dostęp do nagrań z wystąpień z forum meetbenefit aktywny do końca 2020 roku,
– dostęp do Bazy Wiedzy o Zdrowiu, w której znajdziecie nagrania z 3. Edycji Forum Zdrowie Pracownika aktywny do końca 2020.Spieszymy się powoli.. I mamy dla Was dobrą wiadomość! Z uwagi na zwiększenie puli dostępnych wejściówek na wydarzenie stacjonarne, do ich wyczerpania, rejestracja jest bezpłatna. Korzystajcie i rejestrujcie się. Zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo spotkania: BEZPIECZNY EVENT

Partnerzy 2. edycji forum meetbenefit

Zobacz kogo spotkasz